Podstrona Znicze ze szkła mrożonego

Znicze mrożone - mogą być barwione w róznych kolorach, lecz najbardziej popularne są koloru białego. Są w różnych kształtach: kuli, serca, wazonu. W ostatnich latach są one bardzo popularne ze względu na ich wyjątkowe kształty oraz przez to że wyglądają jakby były potłuczone.

 

Wyjątkowość zniczy ze szkła mrożonego

W ofercie naszej hurtowni znajdują się również doskonałej jakości, wykonywane z największą starannością znicze ze szkła mrożonego. Są to znicze wyjątkowe, ich szklana obudowa ma bardzo ciekawą teksturę – sprawia wrażenie potłuczonego szkła. Metoda wytwarzania szkła mrożonego polega na schładzaniu zimną wodą gorącego szkła, w ten sposób powstają drobne, płytkie oraz nieregularne pęknięcia powierzchniowe. Po tym procesie szkło jest podgrzewane, ma to na celu wygładzenie i uszczelnienie pęknięć. Dzięki temu takie znicze, są bardzo ładne, a zapalony w nich płomyk rozpościera się po całym zniczu, rozświetlając go bardzo efektownie.  

 

Kolorystyka zniczy ze szkła mrożoego

Znicze ze szkła mrożonego są dostępne w wielu kolorach, jednak najbardziej popularne są te w kolorze białym – wydają się najbardziej delikatne. Pomimo tego, iż mogą się one wydawać bardzo kruche, są wyjątkowo trwałe.  Znicze ze szkła mrożonego są dostępne w różnych kształtach oraz są różnorodne gabarytowo. Każdy kupujący znajdzie wśród naszej oferty te, które najbardziej będą mu się podobały, oraz takie, które będą najbardziej pasowały do danego grobu. Wśród nich są takie w kształcie serca, lampionu, wazonu albo kuli. Każdy ze zniczy posiada plastikowy kapturek, dzięki któremu palący się w nich płomień pamięci chroniony jest przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi takimi jak deszcz, śnieg czy wiatr. 

 

Znicze ze szła mrożonego na dłużej

Do dostępnych w naszej ofercie zniczy mrożonych można dobrać odpowiedni wkład wymienny, po wypaleniu się nie trzeba wyrzucać całego znicza, wystarczy go delikatnie przeczyszczać, założyć nowy wkład do zniczy, dzięki temu taki znicz będzie wyglądał jak nowy, i w dalszym ciągu będzie rozjaśniał swoim światełkiem grób zmarłego, pokazując w ten sposób z jakim szacunkiem i oddaniem pamiętamy o bliskiej osobie, której już nie ma wśród nas. Nasze znicze mrożone można w pewien sposób porównać do życia. Tak jak życie – tak szklana obudowa może wydawać się krucha, a jednak wbrew taki wyobrażeniom, jest mocna i solidna, jej „żywotność” jest bardzo długa. Nasza szeroka oferta składa się tylko z produktów wysokiej jakości, wykonanych z materiałów najlepszego gatunku, bardzo ładnych i przyjemnych dla oka zniczy. Wśród nich znaleźć można znicze, dopasowane sytuacyjnie do danej okazji, święta, ale też i takie zupełnie naturalne.

 

Nasza oferta zniczy ze szkła mrożonego

Oferujemy znicze na przykład nadające się do postawienia na groby w okresie Wielkanocnym, posiadające śliczne stroiki. Takie, które będą na grobach pięknie wyglądać na grobach zimą, bo sama faktura szkła mrożonego w pewien sposób przypomina szron, bądź wielokształtne wzory malowane niejednokrotnie na szybach przez zimowy mróz. Są i takie, które doskonale sprawdzą się podczas Święta Zmarłych przypadający na 1 listopada każdego roku. Jak i takie, które można zapalić na pomnikach grobowych w dni rocznicowe, jak i bez okazyjnie – tak po prostu z potrzeby serca.

 

Znicze ze szkła mrożonego, są w ostatnim czasie bardzo popularne i przypadły do gusty wielu kupującym. A nasza hurtownia zniczy daje gwarancję, iż są one niebanalne i stworzone po to, aby jak najlepiej ozdobić grób, oraz okazać zmarłym jak wiele dla nas znaczyli. 

 

 

 

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl