Podstrona Znicze szklane duże

 

Znicze szklane duże jak sama nazwa wskazuje są duże, przez co dłużej się palą. Dłuższy czas spalania wkładu jest dzięki jego wielkości i objętości.

To wysokie szklane pojemniki, które występują w różnych wysokościach.

Mogą być okrągłe w kształcie dużej kuli lub przypominać kształtem "wazon" zwężany lub rozszerzany na różnych jego wysokościach. Mogą też być w kształcie ogromnego serca lub wielkiej księgi.


Kształty i kolory zniczy szklanych dużych.


W naszej hurtowni zniczy znicze-bis.pl dostępne są najróżniejsze kształty. Są duże znicze szklane okrągłe i pękate, z dużą średnicą w obwodzie, niekiedy przypominające nawet ufo. Często postawione są a plastikowej nóżce i przykryte są czapeczką  by ochronić ogień przed wiatrem czy deszczem. Znicze szklane duże są również smukłe, wysokie i wąskie niczym wieża. Również posiadają czapeczkę chroniącą ogień przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Kolorystyka tych zniczy jest bardzo bogata. W zależności od ceny zniczy szklanych dużych są znicze bardziej i mnie zdobione. Najskromniejsze są znicze białe - bezbarwne, bez dodatków. Jednakże, często wybieramy znicze, na których jest zdobienie, krzyż, aniołek, są w jakimś nietuzinkowym kolorze, np niebieskim lub mają jakiś nadzwyczajny kształt.

Duże szkło posiada różne aplikacje i wzory tłoczone w hucie, ale może być też gładkie i bezbarwne. Duże znicze są umieszczone na większej plastikowej podstawie okrągłej lub kwadratowej.W dużych szklanych pojemnikach znajduje się wkład odpowiedniej wysokości. Szkło duże może być także zalane odpowiednim surowcem np. parafiną, gdzie w środku umieszczony jest duży knot z blaszką.Duże, szklane znicze przykryte są kapturkiem lub metalowym dekielkiem. Wśród klientów są zwolennicy kupowania dużych zniczy, ponieważ bardziej się podobają i oczywiście dłużej palą.Takie znicze są bardziej okazałe, eleganckie, bardziej widoczne i nie trzeba ich kupować dużo, gdyż swoim rozmiarem zajmują sporo miejsca.

Czy są wkłady do zniczy szklanych dużych ?


Wkłady można wymieniać we wszystkich zniczach, które nie są zalewane. Co to znaczy. Jeżeli w zniczu jest pojemnik z woskiem to znaczy, ze po wypaleniu możemy włożyć nowy wkład. I w zależności od rodzaju wkładu - tak długo znicz będzie płonąć. Rodzaje wkładów można zaleźć tu: wkłady do zniczy.
Do zniczy szklanych dużych są zazwyczaj dwie wielkości wkładów - wąskie i długie lub niskie i szerokie. Duży znicz szklany jest raczej jednym z droższych i ładniejszych więc warto zostawić lampion i wymieniać tylko wsad.


Kiedy zapalamy znicze ?


Nie ma określenia kiedy jest najlepszy czas na zapalenie znicza. Znicz zapala się z potrzeby serca, z wyrażenia szacunku do zmarłego. Światełko na grobie symbolizuje pamięć i modlitwę. Znicze szklane duże zapalamy przy okazji świąt, Wszystkich Świętych, Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. I jeżeli zależy nam by ogień palił się długo to idealnie do tego nada się znicz szklany duży. Również taki lampion jest nietuzinkowy, wyróżniający się.


Gdzie można kupić ?


Duży wybór, przystępne ceny, szybka wysyłka to coś co przyciąga klienta. NAsza hurtownia zniczy znicze-bis.pl te cechy posiada. Mamy ogromny wybór zniczy, w tym szklanych dużych, ze szkła mrożonego, elektryczne, solarne, gipsowe i ceramiczne. Charakteryzujemy się szybką realizacją zamówień. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Przed zbliżającymi się świętami warto wcześniej odwiedzić naszą stronę i wybrać interesujący znicz.

Zapalanie zniczy a cmentarzu to bardzo duchowa tradycja, sięgająca kilku set lat wstecz. Nam zapalenie lampki i niejednokrotnie przynosi ukojenie bólu po stracie bliskiej osoby i chcemy by pomnik wyglądał zawsze zadbanie i uroczyście. Dlatego też kładziemy na nim kwiaty i znicze szklane duże by ogień w nim palił się kilka dni nieustannie, by wiatr go nie zdmuchną a deszcz nie zagasił.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hurtowni zniczy znicze-bis.pl

 

 

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl