Podstrona Znicze solarne

Nowy rodzaj jakim są znicze solarne to nowość na polskim rynku świeczek, są to znicze wykorzystujące energię słoneczną. Panel solarny umieszczony jest w kapturku,który w ciągu dnia pobiera energię słoneczną,a o zmierzchu zapala się automatycznie. Świecący kapturek daje efekt rozpraszającego się światła przez szkło znicza.Kapturki są odporne na warunki atmosferyczne.

 

Jakie znicze solare posiadamy w swojej ofercie

Znicze solarne w ofercie hurtowni  Znicze-bis.pl to innowacyjny produkt. Są one ciekawą alternatywą dla tradycyjnych zniczy nagrobkowych. Mogą one być idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości regularnego odwiedzania grobów. Takie znicze są przeznaczone dla tych, którzy chcą, aby symboliczne światełko pamięci paliło się cały czas.

 

Jak długo świecą znicze solarne 

Wszystkie znicze solarne potrafią świecić nawet do kilku lat, niezależnie od warunków atmosferycznych. Drugim czynnikiem przemawiającym za kupnem znicza solarnego są koszty. Nie każdego stać, aby co kilka dni zapalić nowy znicz bądź wkład, szczególnie, gdy zapalamy je na kilku grobach. Nasz wkład solarny minimalizuje te koszty, raz zapalony świeci przez wiele miesięcy. Nie wymagając przy tym żadnej obsługi. Najistotniejszą częścią znicza solarnego jest wbudowany panel słoneczny, akumulator  oraz tak zwany elektroniczny płomyk. Taki znicz jest bezproblemowy w obsłudze, a nawet można śmiało stwierdzić, że jest bezobsługowy ! Zaopatrując się w taki znicz nie trzeba się martwic o zapasowe baterie, zapałki, wkłady. Na jego prawidłowe funkcjonowanie nie ma wpływu deszcz czy śnieg – wystarczy trochę słońca.

 

Jak działa znicz solarny 

To naturalne źródło energii jakim jest właśnie słońce, naładuje akumulatory znicza, aby ten mógł świecić w nocy, oddając elektroniczny płomyk – światełko pamięci.  W dzień energia świetlna magazynowana jest w akumulatorze znicza za pośrednictwem wbudowanego w znicz właśnie panelu solarnego. 8 do 12 godzin ekspozycji znicza na słońcu zapewnia do 10 godzin świecenia w nocy. Działanie polega na przetworzeniu światła słonecznego na energię elektryczną. Najlepsze efekty osiąga się umieszczając znicz solarny w miejscu najbardziej nasłonecznionym.

 

Znicze solarne, oprócz swoich wkładów, nie różnią się niczym innym od tradycyjnych zniczy i zniczy elektrycznych. Ich zaletą jest to, że dzięki zastosowanemu mechanizmowi solarnemu, znicz nigdy nie jest odymiony, nie nagrzewa się, jak również nie pęka w wyniku różnicy temperatur. Jest to produkt bardzo estetyczny i poniekąd czysty, a to dzięki temu, że nie roztapia się i nie zalewa pomników na przykład lepki, tłusty wosk.

 

Czy w zniczach solarnych trzeba wymieniać wkład ?

Znicze solarne skonstruowane są w taki sposób, że po naładowaniu akumulatora poprzez światło słoneczne, zaraz po zapadnięciu zmroku czujnik zmierzchu automatycznie włącza elektroniczny płomyk. Solarne znicze mogą być stosowane nawet przez cały rok. Są to produkty bardzo ekonomiczne, nowoczesne i co jest w ostatnich latach bardzo modne – ekologiczne. Oferowane przez naszą hurtownię zniczy Znicze-bis.pl znicze solarne są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, zresztą jak reszta proponowanych przez nas artykułów. Znicze te są ekonomiczne, bo po ich zakupie nie wymagają niczego, aby zapewnić im żywotność, wystarczy światło słoneczne, a ono przecież jest darmowe. Nowoczesne, ponieważ dostępne są na rynku dopiero od niedawna, a mimo to cieszą się dużą popularnością. Ekologiczne, a to z tego samego powodu dlaczego i ekonomiczne.

 

Energia słoneczna jest energią wytwarzaną w sposób naturalny, nie zanieczyszczając przy tym środowiska. Do tego wszystkiego te znicze są wyjątkowo piękne i z odpowiednią klasą oddadzą szacunek i hołd zmarłym poprzez ustawienie ich na grobach.

 

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl