Podstrona Znicze elektryczne

Znicze Elektryczne to elektryczne wkłady do zniczy, zasilane bateriami, będące ciekawą alternatywą i uzupełnieniem oferty tradycyjnych wkładów parafinowych, woskowych bądź też olejowych. Wyglądem przypominają one zwykły znicz, zakończony diodą, która może mieć kolor żółty, pomarańczowy, czerwony, biały. Wygoda i prostota użytkowania, długi czas świecenia sięgający ponad 50 dni, a także niska cena, sprawiają, że znicze z diodą LED zyskują coraz większe uznanie wśród odbiorców. Tylko w tym roku, sprzedaż wkładów elektrycznych wzrosła dwukrotnie w stosunku do roku poprzedniego. W ofercie posiadamy wkłady elektryczne jak i również znicze elektryczne.

 

Znicze oraz wkłady elektryczne wyróżniają się :

-Bardzo długim czasem palenia (ponad 50 dni)

-Możliwością wymiany baterii

-Są odporne na warunki pogodowe takie jak deszcz, wiatr

 

Co wyróżnia znicze elektryczne

W szerokiej ofercie naszej hurtowni zniczy i wkładów znajdują się wysokiej jakości znicze elektryczne. Są to znicze zasilane bateriami, będące doskonałą alternatywą i uzupełnieniem ofert tradycyjnych zniczy z wkładami parafinowymi, olejowymi i woskowymi. Wyglądem przypominają one zwykły wkład, zakończony diodą, która może mieć kolor żółty, pomarańczowy, czerwony, biały. Znicz elektryczny daje jasne  światło, przypominające żywy płomień znicza klasycznego.

 

Nowoczesność w śród zniczy

Znicze elektryczne dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji są odporne na warunki pogodowe. Silny wiatr, deszcz czy opady śniegu nie spowodują, że przestaną działać. Dużym plusem takich zniczy i wkładów jest ich żywotność – świecą znacznie dłużej od tradycyjnych zniczy. Czas ich palenia to nawet do 55 dni. A gdy przestanie, wystarczy wymienić baterie i nadal można z niego korzystać. Znicz LED jest również bezpieczniejszy od innych dostępnych zniczy i wkładów do zniczy. Używając go, unika się ognia i gorącego wosku. Dzięki temu, że jest taki bezpieczny – wkład do znicza elektrycznego może posłużyć jako lampka w pomieszczeniu. Są to znicze bardzo ekonomiczne, ponieważ nie trzeba w nich zmieniać co kilka dni wkładów.

 

Znicz elektryczny czy tradycyjny ?

Zaopatrzenie się w taki znicz świadczy nie tylko o oddaniu dla zmarłej osoby, bo to przecież na jej grób kupujemy znicze, ale również o dużej oszczędności samego kupującego. A ta oszczędność nie jest oznaką sknerstwa, tylko dowodem na to, że pragniemy oddać hołd zmarłemu, poprzez podtrzymywanie tego światełka pamięci przez dłuższy okres czasu. Ponadto takie znicze elektryczne nie nagrzewają się od żaru płomieni, dzięki czemu bez obaw można je stosować także bardzo mroźną zimą. Będziemy mieli pewność, że szklana obudowa nie pęknie pod wpływem różnicy temperatur, co na uchroni grób przez zniszczeniem oraz ewentualnym zalaniem woskiem, a co najgorsze potencjalnym pożarem wywołanym np. zapaleniem się kwiatów od żywego płomienia ze znicza.

 

Oferowane przez naszą hurtownię znicze elektryczne, są wykonane z produktów najlepszego gatunku, są wytrzymałe, bezpieczne i przy tym wyjątkowo piękne. Z pewnością zapewnią grobom Państwa bliskich wyjątkową ozdobę. Nasze znicze elektryczne są bardzo proste w obsłudze. Jak większość zniczy tego typu posiadają włącznik i wyłącznik, dzięki czemu można bezpiecznie wymienić wyczerpane baterie, albo wyłączyć znicz np. podczas transportu. Doskonale sprawdzą się na cmentarzach na całym świecie, ponieważ jak zostało to wspomniane wcześniej, są odporne narożne warunki atmosferyczne i klimatyczne. Można je ustawić i zapalić na grobach podczas każdej okazji.

 

Rewelacyjnie sprawdzą się podczas Święta Zmarłych, w Dzień Zaduszny, podczas Świąt Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych, podczas wszelakich rocznic związanych ze zmarłą osobą, na której grobie mamy zamiar taki znicz ustawić, jak również w dni powszednie. Będą one doskonałym sposobem na okazanie szacunku i wyrazem pamięci o zmarłym. Są one wyjątkowo piękne, więc przypadną do gustu każdemu kupującemu. W naszej szerokiej ofercie znajdą się znicze takie, jakie będą pasowały do każdego wystroju grobu. 

 

 

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl