Podstrona Znicze ceramiczne

  Znicze ceramiczne dostępne w naszej ofercie to produkty wykonane z gliny wypalanej w piecu. Inaczej nazywane są gliniakami. Są dostępne w różnych kształtach, przeważnie odkryte. Najbardziej popularną formą owych zniczy jest tak zwana kapliczka, w której znajduje się wkład parafinowy, olejowy, woskowy albo elektryczny. 

Proponowane przez nas produkty w formie kapliczki, posiadają ceramiczną przykrywkę, dzięki czemu znajdujący się w środku wkład nie gaśnie. Są to znicze odporne na warunki atmosferyczne takie jak wiatr, śnieg czy deszcz. Ich fronty zdobi płaskorzeźby z motywami religijnymi w postaci anioła, krzyża, Jezusa czy też Jana Pawła II. Oferowane przez nas znicze zapalane są na grobach w celu upamiętnienia osób zmarłych oraz w miejscach czczących pamięć istotnych wydarzeń historycznych.

 

Znicz pojawia się na drodze każdego z nas

W życiu każdego człowieka niestety przychodzi taki smutny moment, kiedy musi pożegnać kogoś bliskiego z rodziny bądź grona przyjaciół. Śmierć jest nieodłącznym elementem życia i każdy ma z nią styczność. Po stracie bliskiego pozostaje pustka, ale i chęć upamiętnienia tej osoby. Po to właśnie chodzimy na cmentarz, składamy na grobach kwiaty i zapalamy znicze. To płonące światełko znicza to symbol naszej pamięci, oddania czci zmarłemu. To taki znak, że nie zapominamy i tęsknimy.Znicz ceramiczny zapalony na grobie podczas pogrzebu a następnie przy każdej rocznicy daje ukojenie naszemu bólowi, wyraża pamięć i daje światełko miłośći zmarłej osobie.

 

 Znicz ceramiczny to światełko pamięci

Zakup oferowanych przez nas zniczy ceramicznych, będzie doskonałym dowodem oddania hołdu zmarłemu. Zapalona owa świeca ma symbolizować światło, jakie przynosimy na groby, by przyświecało zmarłym. Jest wyrazem naszej bliskości i troski o nich. Nasze produkty, oprócz funkcji sentymentalnej pełnią również funkcję ozdobną. Są one wyjątkowo piękne, są strojne jak i bardzo skromne. Każdy znajdzie wśród nich takie, które przypadną mu do gustu. Nasze znicze ceramiczne doskonale sprawdzą się podczas Święta Zmarłych, które wypada 1 listopada, czy w dzień zaduszny, dnia następnego. Wiele osób fascynuje atmosfera cmentarzy, zwłaszcza podczas świąt Wszystkich Świętych. Widok cmentarza z tysiącami płonących zniczy ceramicznych, półmrok temu towarzyszący wypływa na nasz nastrój i wyobraźnię. Wtedy właśnie w wyjątkowy sposób wspominamy naszych zmarłych bliskich. Pięknie będą zdobiły groby w święta Wielkanocne i Bożonarodzeniowe. Wiele osób zapal je także w dniu imienin czy urodzin zmarłego, jak również tak bez okazji – bo pamięta.

 

 Gdzie kupić znicze ceramiczne

Proponowane przez naszą hurtownię znicze ceramiczne doskonale pełnią swoją funkcję także podczas uroczystości wszelkiej maści, wtedy zapala się je by oddać hołd pod różnego rodzaju pomnikami, miejscami czci i kultu. Warto pamiętać tez o tym, że symboliczny zapalony znicz pozwala nam oswoić się ze śmiercią naszych bliskich. Są one pewnego rodzaju pocieszeniem, okazją podzielnia się smutkiem z innymi. Oferowane przez na znicze ceramiczne, pomogą nam w trakcie żałoby pogodzić się ze stratą, jednocześnie dając poczucie spełnienia obowiązku oddania zmarłej osobie czci i szacunku. Proponowane przez nas znicze są produktami najwyższej jakości, spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. 

 

Czy do zniczy ceramicznych są wymienne wkłady ?

 Znicze ceramiczne posiadają wymienny wkład do zniczy, który również nasza hurtownia posida w swojej ofercie. W zależności od wielkości znicza, podobny wkład należy umieścić. Nie ma znaczenia czy to będzie wkład olejowy, parawinowy czy woskowy.

Wymienny wkład do znicza to znaczna oszczędność, zwłaszcza jak się regularnie zapala znicz i dba o to by światełko na grobie wciąż się paliło. Również wymiana wkładów do zniczy ma pozytywny wpływ na środowisko, gdyż niepotrzebnie nie wyrzuca się wypalonego a tylko jego środek.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą ofertą hurtowni zniczy znicze-bis.pl

 

 

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl