Podstrona ZNICZE

 

Znicze szklane na wkład

 

Nasza hurtownia zniczy posiada w swojej ofercie znicze szklane na wkład. Dostępne są w różnych kształtach: kuliste,smukłe, serca, posiadają  różne wysokości. Kolorystyka jest bardzo bogata. Znicze szklane na wkład są bezbarwne, białe, czerwone, zielone, fioletowe, żółte. Posiadają najróżniejsze zdobienia, kwiatki, krzyże, aniołki, grawery. Zazwyczaj znicze szklane umieszczone są na podstawkach i zakryte nakrywką w tym samym kolorze. Mogą być gładkie lubposiadać delikatny wzór jak również aplikacje.

 

Czym charakteryzują się znicze szklane na wkład ?

 

Wyjątkowością zniczy szklanych na wkład jest możliwość wymiany wkładu i zapalenia go ponownie. Znicz szklany wówczas może zdobić grób przez dłuższy czas bo po wypaleniu się wkładu, wkład można wymienić i włożyć go do tego samego znicza szklanego. Tym sposobem takie są to znicze tanie i ekonomiczne.

 

Kto może zakupić znicze w naszej hurtowni zniczy ?

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia galerii i kontaktu z nami. My jako hurtownia zniczy prowadzimy sprzedaż hurtową ale również chętnie realizujemy zamówienia detaliczne.

 

 ---> Proszę odwiedzić naszą galerie zniczy szklanych na wkład <---

 

 

Znicze szklane zalewane

 

Znicze szklane zalewane, niegdyś bardzo popularne, ale wciąż chętnie kupowane, tradycyjne i klasyczne znicze długopalące. Bardzo często stawiamy na groby zmarłych znajomych, dalszych krewnych. Możemy im nadać miano tanie znicze, bo faktycznie przez to że nie są dużej wielkości cena ich jest niższa.


Charakterystyka zniczy szklanych zalewanych


W szkle o różnej kolorystyce, czerwonej, zielonej, żółtej fioletowej, bezbarwnej umieszczony jest wosk a w środku knot. Wosk jest długopalący by znicz szklany zalewany nie wypalał się szybko. Znicze szklane zalewane te dostępne są w różnej wielkości i zależnie od niej knot jest grubszy bądź cieńszy. Posiadają zdobienia, np. złoty pasek, wzór a niejednokrotnie grawer. Znicze zalewane przykryte są metalowym dekielkiem chroniącym  przed deszczem lub wiatrem. Niestety dekielek się nagrzewa przez płonący ogień i trzeba zachować ostrożność.


Zapraszamy do zakupu w naszej hurtowni zniczy


Znicze szklane zalewane można kupić w ilości hurtowej oraz detalicznej przez cały rok.

 

 ---> Proszę odwiedzić naszą galerie zniczy szklanych zalewanych <---

 

 

Znicze szklane mrożone

 

Jednymi z ładniejszych zniczy na rynku są znicze szklane mrożone. Szkło mrożone robi wrażenie jakby  było popękane. Posiadają ryski na kształt pajęczyny. Często się mówi, że są to znicze ze szkła tłuczonego. Oczywiście jest to tylko imitacja a obudowa zniczy jest solidna, wytrzymała i może służyć przez długie miesiące.


Dlaczego znicz ze szkła mrożonego  jest trwały ?


Znicze ze szkła mrożonego, mimo iż, sprawiają wrażenie, że się potłukły są bardzo wytrzymałe. Ponad to posiadają wymienne wkłady do zniczy, które po wypaleniu się można zamienić na nowe, przez co znicz ze szkła tłuczonego na płycie nagrobnej można mieć postawione, aż się faktycznie zbiją.  


Jakie znicze ze szkła mrożonego można zakupić w naszej hurtowni zniczy ?


Hurtownia zniczy znicze-bis.pl posiada znicze główni bezbarwne z promienistymi pęknięciami. Światło ognia bardzo ładnie załamuje się w nich tworząc kolorowy pryzmat. Kształt tych zniczy zazwyczaj jest owalny, ale w ofercie naszej są też w kształcie serca, z ozdobami i grawerami.

 

---> Proszę odwiedzić naszą galerie zniczy szklanych mrożonych <---

 

 

Znicze elektryczne

 

Wszędzie wprowadzane są nowości, w ofercie związanej z cmentarzem również. Taką nowością są znicze elektryczne, znicze na diodę.


Co wyróżnia znicze elektryczne ?


Znicze elektryczne kształtem przypominają znicze tradycyjne. Różnią się palącym światełkiem. W zniczach tradycyjnych płonie ogień a w zniczach elektrycznych dioda. Znicze z diodą są bardzo trwałe, światełko płonie długo i nie nagrzewają się więc nie można się nimi poparzyć. Często kształt znicza przypomina świeczkę ponieważ zmiast dekielka osłaniającego ogień jest plastikowa obudowa diody na kształt płomyka. Znicze elektryczne są również dostępne w różnych kolorach i są śliczną ozdobą każdego pomnika.


Czy znicze elektryczne są jednorazowe ?


Znicz elektryczny posiada wymienny wkład. Wkłady do zniczy elektrycznych wyjmuje się z obudowy i zastępuje nowym. Są one na baterie, które również można wymieniać. Przedłuża to zdecydowanie żywotność takiej elektrycznej lampki co przyczynia się do oszczędności. Znicz elektryczny płonie przez okres ok 2 miesięcy i nie zagasi elektrycznego płomienia niesprzyjająca aura pogodowa.

Serdecznie zapraszamy do zakupów indywidualnych oraz hurtowych.

 

---> Proszę zobaczyć naszą galerie zniczy elektrycznych <---

 

 

Znicze szklane firmy Santa Marozza

 

Każdy chce by grób bliskiego wyglądał wyjątkowo. Staramy się kupować świeże, ładne kwiaty i znicze. Hurtownia zniczy oferuje wyjątkowo piękne, nietuzinkowe znicze szklane firmy Santa Marozza.


Eleganckie, smukłe znicze szklane


Wyjątkowość zniczy szklanych Santa Marozza tworzy czapeczka w unikalnym kształcie kwiatu róży. Połączona z nietuzinkowym kształtem tych zniczy tworzą, że znicze są niezwykle eleganckie, subtelne i wyjątkowe. Takie znicze dadzą nowoczesności płycie nagrobnej i przyciągną spojrzenie.


Znicze ze szkła Santa Marozza są na długie miesiące.


Przedłużona żywotność zniczy szklanych firmy Santa Marozza jest za sprawą wymiennego wkładu do zniczy, który zakupić można również w naszej hurtowni zniczy znicze-bis. Serdecznie zapraszamy do zakupu właśnie tych nietypowych i eleganckich zniczy. Zwłaszcza w obchodzie ważnych świąt chcemy by grób bliskiej nam osoby wyglądał pięknie i zadbanie, dlatego tym bardziej zachęcamy do zakupy zniczy ze szła firmy Santa Marozza i wkładów do zniczy do nich.

---> Proszę zobaczyć naszą galerie zniczy Santa Marozza <---

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl