Podstrona Wkłady do zniczy

Wkłady do zniczy dzielimy na cztery rodzaje:

-parafinowe zalewane

-parafinowe na wypraske

-woskowe

-olejowe

 

Budowa wkładu do zniczy

Wkład znicza składa się z tubki (prostej lub karbowanej), knota oraz nalewy (parafina,wosk,olej). Są różne wysokości i wielkości wkładów. Dobieramy je do znicza. Palą się od 30h do nawet 7 dni. Wkłady do zniczy są najbardziej popularną formą zapasów do zniczy. Nie brudzą zniczy, można je wymienić na nowy po wypaleniu. Przy każdym zakupie sami decydujemy jaki wkład chcemy użyć: parafinowy, olejowy czy też długopalący lub elektryczny. Również kupujemy wkład w zależności od pory roku:czy ma to być wkład palący się latem czy też zimą. Pamiętajmy, że surowiec wypełniający tubkę musi być dopasowany do pory roku.

 

 Do czego służy wkład do zniczy

Wkłady do zniczy to element uzupełniający znicz. Budowa wkładu do zniczy jest bardzo prosta, otóż składa się on z tubki (prostej bądź karbowanej), knota oraz nalewy (parafina, wosk olej). Ze względu na to, że znicze dostępne na ryku jak i te w naszej bogatej ofercie mają różne kształty i wielkości, tak i wkłady do zniczy są różnych gabarytów, tak aby móc dokładnie dopasować je do znicza.

 

 Jak dobrać odpowiedni wkład do znicza

Wkłady do zniczy palą się od 30 godzin nawet do 7 dni. Dzięki osłonie na nalew, znicze się nie brudzą, po ich wypaleniu wystarczy wymienić wkład, bez konieczności wyrzucania całego znicza. Każdy wybiera odpowiedni wkład, natomiast trzeba pamiętać o tym, iż wkład do znicza, a konkretniej wypełnienie tubki tego wkładu, powinno się dobierać odpowiedni do pory roku oraz warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Pośród oferowanych przez nas wkładów do zniczy znajdują się wkłady parafinowe – zalewane BIS. Jest to nowość wśród naszych produktów. Wkłady te są wkładami długopalącymi, które się nie kopcą, co jest jednoznaczne z bezpieczeństwem jak również z zachowaniem żywotności samego znicza. Czas palenia takiego wkładu wynosi od 22 do 56 godzin – jest to uwarunkowane wysokością samego wkładu. Nowa, prosta tubka, do której dodana jest delikatna, zielona etykieta, doskonale komponuje się w zniczu. Ponadto to my jesteśmy producentem tych zniczy, więc dajemy stu procentową gwarancję ich doskonałej jakości, oraz dbałości w wykonaniu.

 

Oferta wkładów do zniczy

Kolejnym oferowanym przez naszą hurtownię rodzajem wkładów do zniczy są wkłady parafinowe „Bolsius”. Wykonane są one z najwyższej klasy surowców. Do ich użycia wybrano parafinę oraz olej. Parafina jest materiałem o białym kolorze, cały wypełniony nią wkład wypala się do końca, zostawiają pustą tubkę, którą łatwo usunąć ze znicza wymieniając na nową. To kolejny tym wkładów, które się nie kopcą, a dzięki zastosowanej parafinie, palą się one idealnym płomieniem.

 

Wkłady do zniczy firmy Bolsius są uniwersalnej wielkością, dzięki czemu można je dopasować do większości dostępnych zniczy. Czas ich palenia trwa od 2 do 5 dni. Natomiastwkłady olejowe wzbogacone są o olej. Palą się dłużej, mniejszym płomieniem, ale to właśnie powoduje ich dłuższy czas palenia.Wkłady parafinowa oraz olejowe są wyjątkowo popularne wśród naszych wieloletnich klientów – jest to znakiem ich najwyższej jakości. Następną oferowaną przez hurtownie zniczy znicze-bis.pl opcją wkładów do zniczy są tak zwane wkłady na wypraske „BIS”. Inaczej też można je nazwać wkładami prasowanymi. To także wyrób naszej firmy, więc ponownie zapewniamy jego wysoką jakość. Nie posiadają one tubki, po idealnym wypaleniu się pozostawiają na dnie jedynie blaszkę. Wielu odbiorców tych właśnie wkładów wyraża duże zadowolenie, wracając po ich zakup po raz kolejny. Wśród nich również można dobrać odpowiednią wielkość, aby móc ją dopasować do posiadanego znicza.

 

W naszym asortymencie są także znicze woskowe, czy takie gdzie tubka wypełniona jest woskiem. Czas palenia takich zniczy to ok. 57 godzin. Są i takie, które idealnie będą nadawały się do zniczy firmy „Kerzen”. Są to znicze parafinowe oraz olejowe. Dostępne są w różnych wielkościach. Ostatnio również bardzo popularne stały się wkłady elektryczne do zniczy. Je także znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Są to wkłady zasilane na baterie. Te wkłady palą się stałym światełkiem lub migają. Czas ich palenia jest różny, wynosi od 30 do 50-60 dni. Są to wkłady bardzo bezpieczne, nie można się nimi poparzyć, nie rozlewaj się wewnątrz znicza, nie zgasną od deszczu czy wiatru. Można samemu wybrać kolor diody, dostępne kolory to biały, zielony, czerwony, żółty. Ponadto są to wkłady wielorazowe, ponieważ po wypaleniu wystarczy wymienić baterie, można je włączyć bądź wyłączyć (zamontowany włącznik obok klapki do baterii). Sprzedawane przez naszą hurtownię wkłady są w komplecie z bateriami.

 

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl