Podstrona Wkłady do zniczy

 

 

WKŁADY PARAFINOWE-ZALEWANE "BIS"

Hurtownia zniczy znicze-bis wprowadziła nowość na rynek - wkłady do zniczy własnej  produkcji. Wkłady te są zalewane, parafinowe, wykonane z plastikowej obudowy z zieloną etykietą producenta, która świadczy o tym, że produkt jest firmowy i z gwarancją producenta.


Jaki jest czas spalania wkładów do zniczy ?


Czas spalanie się wkładu uzależniony jest od jego wielkości. Najmniejsze wkłady do zniczy spalają się w ciągu 22 godzin a największe 56 godzin. Oczywiście umieszczenie danego wkładu w zniczy jest uwarunkowane wielkością znicza. Nasze wkłady Bis można zakupić w różnych rozmiarach, szerokościach, grubościach i dopasować do odpowiedniego znicza. Wkłady do zniczy są tanie w porównaniu z kosztem całego znicza dlatego też ekonomicznie jest zostawić znicz a tylko wymieniać wkład.


Dlaczego warto wymieniać wkłady do zniczy ?


Dobrym rozwiązanie jest ta metoda wówczas, kiedy mamy swoje ulubione znicze szklane duże czy małe. Mogą one ozdabiać grób przez długie miesiące. Przyczynia się to również do likwidacji dużej ilości śmieci nacmentarzu.


---> Proszę odwiedzić naszą galerie wkładów do zniczy zalewanych- parafinowych BIS <---

 

WKŁADY PARAFINOWE "BOLSIUS"

Przedstawiamy i zachęcamy Państwa do zakupu bardzo wysokiej jakości wkładów co zniczy firmy Bolsius

Charakterystyka wkładów Bolsius


Wkłady do zniczy parafinowe Bolsius są to wkłady z wypełnieniem najwyższej klasy parafiny. Charakteryzują się długim czasem spalanie czyli te najmniejsze od 2 do 5 dni w przypadku wkładów największych. Wkłady te spalają się do samego końca pozostawiając
tubę pustą. Wyjątkową zaletą tych wkładów jest to, że płomień podczas spalanie nie kopci przez co nie zabrudza znicza i znicz pozostaje czysty. Można więc go wykorzystywać wymieniając tylko wkłady.


Gdzie można umieszczać wkłady do zniczy Bolsius


Na rynku istnieje wiele rodzai zniczy z wymiennym wkładem dlatego też wkłady Bolsius posiadają różne rozmiary wysokości i grubości. Dlatego też, te wkłady można dopasować do każdego znicza na wkład i cieszyć się swoim ulubionym zniczem przez długo czas. Najczęściej znicze na wymienny wkład są zniczami szklanymi.

Zapewniamy, że raz wkłady do zniczy Bolsius staną się najczęściej kupowanymi i wybieranymi.


---> Proszę odwiedzić naszą galerie wkładów parafinowych Bolsius <---

 

WKŁADY NA WYPRASKE "BIS"

Wkłady do zniczy na wypraskę są wyrobem naszym własnym czyli hurtowni zniczy i wkładów znicze-bis.pl


Co to są wkłady na wypraskę ?


Wkłady na wypraskę to nic innego jak wkłady prasowane. Spalanie tych wkładów jest niemalże idealne, spalają się do samego końca i to przez długi czas.


Do jakich zniczy pasują wkłady na wypraskę ?


Jako, że na rynku jest wiele rodzai zniczy szklanych na wkład pod względem wielkości i kształtu to wkłady do zniczy na wypraskę wyprodukowaliśmy również w wielu rozmiarach. Więc łatwo jest dopasować wkład do znicza i cieszyć się zniczem przed długi czas.

Dbając o bliski na grób chcemy by światełko paliło się cały czas. Znicze są dość drogie więc alternatywnym zakupem są tanie wkłady do zniczy. Pozwala to również na obniżenie ilości śmieci cmentarnych.

Serdecznie zapraszamy do zakupu wkładów do zniczy prasowanych. Posiadamy już rzeszę zadowolonych klientów i zapewniamy, że każdy kto zakupi u nas znicz lub wkład będzie zadowolony.

---> Proszę odwiedzić naszą galerie wkładów do zniczy na wypraske <---

 

WKŁADY WOSKOWE

W zniczach szklanych płomień ognia pali się w specjalnym wkładzie. Wkłady te można wymieniać. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzimy na zakupie nowego znicza jak również przyczynimy się do zmniejszenia ilości śmieci.


Istnieją kilka rodzai wkładów do zniczy


Wkłady do zniczy woskowe to wkłady, którym źródło spalania jest wosk. To najpopularniejszy wkład. Wkład taki pali się kilkadziesiąt godzin, w zależności od wielkości. Wymiana wkładu woskowego jest niezmiernie prosta. Wystarczy wyjąć wypalony i umieścić nowy.


Do jakich zniczy można zastosować wkład woskowy.


Na rynku istnieje duży wybór zniczy. Najbardziej popularne są na wymienny wkład. Są to zazwyczaj znicze szklane duże, ceramiczne i gipsowe. Znicze na wkład mają zazwyczaj czapeczkę chroniącą wkład przed zalaniem przez deszcz lub zgaszeniem przez wiatr.
Wkłady do zniczy woskowe są dostępne w różnych wymiarach, przez co z łatwością możemy dopasować do naszego znicza. Do tych zniczy dużych i wysokich są wąskie i smukłe a do zniczy pękatych, włożyć można wkłady szerokie i niższe. W naszej ofercie posiadamy również wkłady woskowe do zniczy małych.

---> Proszę odwiedzić naszą galerie wkładów do zniczy woskowych <---

 

WKŁADY OLEJOWE

Alternatywą dla wkładów woskowych są wkłady olejowe.


Co powinniśmy wiedzieć o wkładach olejowych


Wkłady olejowe palą się dłużej. Palący się płomień jest mniejszy niż w wkładzie tradycyjnym co przyczynia się właśnie do dłuższego czasu spalania. W zależności od wielkości wkłady olejowe palą się od 2 do 7 dni.


Czy w każdym zniczu można umieścić wkład olejowy ?


W każdym zniczu na wkład, czy to w zniczu szklanym dużym, czy zniczu ze szkła mrożonego jak również gipsowym czy ceramicznym z miejscem na osobny, nie zintegrowany wkład można wkład do znicza wymienić. I nie ma znaczenia jaki wkład był w zakupionym zniczu. Po wypaleniu oryginalnego możemy umieścić dowolny wkład w tym również olejowy. Ważne jest by dopasować wielkość - grubość i wysokość.

Zapraszamy do zakupu wkładów do zniczy olejowych. Wymiana wkładów pozwoli cieszyć się ulubionym zniczem przez długi czas. Równocześnie pozwoli nam na zaoszczędzenie ponieważ wkłady do zniczy są tanie w porównaniu z całym zniczem, zwłaszcza zdobionym.

---> Proszę odwiedzić naszą galerie wkładów do zniczy olejowych <---

 

WKŁADY DO ZNICZY "KERZEN"

Wkłady do zniczy firmy Kerzen to wysokogatunkowe wkłady, które możemy umieszczać w zniczu.
Wkłady tej firmy palą się bardzo długo, spalając się do samego końca.


Rodzaje wkładów do zniczy Kerzen


Hurtowania wkładów znicze-bis posiada w swej ofercie dwa rodzane wkładów do zniczy, wkłady parafinowe i wkłady olejowe. Jedne i drugie wkłady są dostępne w wielu grubościach i wysokościach. Dzięki takiemu wyborowi bez problemu dopasuje się wielkość wkładu do znicza.


Zastosowanie wkładów do zniczy Kerzen


Wkłady Kerzen umieszcza się w zniczach szklany, dużych, ceramicznych, gipsowych. Warunkiem jest by znicz posiadał miejsce na wkład. Znicze na wkład są bardzo popularne. Hurtowni zniczy i wkładów znicze-bis jest duży wybór zniczy na wkład. Kupując jednocześnie znicz można od razu dokupić zapas wkładów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertom wkładów do zniczy Kerzen oraz zakupów.

 

---> Proszę odwiedzić naszą galerie wkładów do zniczy Kerzen <---

 

WKŁADY ELEKTRYCZNE

 

Wkłady elektryczne, które poleca nasza hurtownia zniczy i wkładów są dostępne w różnych kolorach, białym, zielonym, czerwonym, żółtym.


Różnica między wkładem elektrycznym a woskowym


Wkłady elektryczne jak i całe znicze elektryczne nie nagrzewają się i nie ma ryzyka oparzenia jakie istnieje przy zniczach z płonącym ogniem. Światełko, dioda w zniczku elektrycznym może palić się światłem jednostajnym lub migoczącym. Na spodzie znicza znajduje się włącznik, którym możemy je regulować. Czas palenia się wkładu elektrycznego jest od 30 do nawet 60 dni. Znicze jak i wkłady elektryczne odporne są na warunki atmosferyczne i palą się i przy dużym deszczu i wietrze.


Jak wymienia się wkład w zniczu elektrycznym ?


Wymiana wkładu elektrycznego jest bardzo prosta. Na spodzie znicza znajduje się klapka, którą należy otworzyć. W tym miejscu znajduje się wkład elektryczny i baterie. Przepalony wkład należy wyjąc i zastąpić nowy. Każdy wkład elektryczny zakupiony w hurtowni wkładów zicze-bis posiadają baterie.

---> Proszę odwiedzić naszą galerie wkładów do zniczy elektrycznych  <---

 

EURO WKŁADY DO LAMPIONÓW


Oferowane przez naszą hurtownię zniczy olejowe wkłady do lampionów mają na celu uzupełnić lampion olejem, aby ponownie mógł zapłonąć


Jak wymienić wkład w lampionie ?


Olej wystarczy przelać do lampiona wyjmując wcześniej knot. Proces należy robić delikatnie. Po dolaniu, knot w lampionie należy wysunąć, aby móc go zapalić. W razie potrzeby delikatnie wyjąć knot i od spodu rurki docisnąć włókna palcem. Im dłuższy knot tym większy będzie płomień ale równocześnie czas spalania oleju w lampionie będzie szybszy.


Właściwości wkładów do lampionu EURO


Wkład do lampionów EURO charakteryzuje się jasnym płomieniem, który zawsze pali się na tej samej wysokości. Stabilny i bezpośrednio widoczny płomień pali się nie kopcąc i nie dymiąc. Wkład Euro jest na bazie kompozycji olejowej o przedłużonym czasie spalania ale uzależniony od wielkości wyciągniętego knota. Im wyżej wyciągnięty jest knot tym czas spalanie wkłady jest szybszy a płomień większy.
 
Zachęcamy do zakupu tylko oryginalnego wkładu do lampionów EURO olej RADE.

 ---> Proszę odwiedzić naszą galerie wkładów do lamionów Euro <---

 

 

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl