Podstrona OFERTY ŚWIĄTECZNE

Oferta zniczy na Wielkanoc

 

Kiedy zapalamy znicze Wielkanocne ?

 

Znicze na Wielkanoc zapalamy raz do roku podczas świąt Wielkiej Nocy. To czas wyjątkowy bo mówi nam o zmartwychwstaniu. A gdzie jak nie na cmentarzu jest miejsce najbliższe wieczności ? W tych dniach groby nabierają wyjątkowego radosnego charakteru. Żeby podkreślić tą radość przygotowaliśmy ofertę zniczy wielkanocnych. Znicze wielkanocne są kolorowe, posiadają zdobienia jajek wielkanocny, palm. Na zniczach często jest baranek symbolizujący zmartwychwstałego Chrystusa jak również sam Chrystus Zmartwychwstały. Z kolorowej symboliki świat to znicze w kształcie jajek zdobionych palmami, zajączkami i pisankami oraz kurczaczkami. Takie typowe, wesołe, zabawne znicze chętnie zapalne są przez dzieci i na grobach dziecięcych.

 

Jak wygląda znicz wielkanocny ?

 

Znicze te są ze szkła, w środku posiadają wkład do zniczy w wielkości uzależnionej od znicza. Wkłady te są wymienne co pozwala nam dłużej cieszyć się zniczem wielkanocnym. Każdy taki znicz wielkanocny posiada plastikową czapeczkę chroniącą ogień przed deszczem czy wiatrem. Pod zniczem bywa plastikowa podstawka na której stoi znicz. Często podstawka jest ozdobiona symboliką świąteczną czyli jest udekorowana kurczaczkami, pisankami, barankiem. Niejednokrotnie jest kolorowa i zabawna. W ofercie zniczy na Wielkanoc są również znicze w kształcie krzyża, z wizerunkiem Chrystusa. Taki znicz jest szklany z plastikowymi elementami. Posiadają wymienne wkłady, przez co taki znicz może płonąć dłużej niż tylko przez okres Wielkanocy. Znicz na Wielkanoc w kształcie krzyża jest bardzo wymowny i prawdziwy, symbolizujący w pełni to wielkie wydarzenie. Taki znicz podkreśla rangę świąt a z obecnością zniczy kolorowych nadaje grobowi w pełni wielkanocny wygląd. Oczekując na Wielki Tydzień oraz Wielkanoc sprzątamy nasze domy i mieszkania, przygotowujemy się do świętowania. Osoby, które straciły bliskich przygotowują również groby na nadchodzące święta. Czyszczą pomniki, zagrabiają ścieżki, stawiają na płycie wiosenne kwiaty, wieńce. Nie może wówczas zabraknąć i świątecznego znicza. Radośniej nam obchodzić święta, gdy wszędzie jest czysto, kolorowo, ustrojone symboliką świąteczną. Wielkanocne lampki są niezwykle kolorowe i radosne, wprowadzają w wiosenny słoneczny nastrój. Każde światełko zapalone na grobie to pamięć o zmarłym a w tak ważnych dniach jak Wielkanoc ma ono jeszcze większe znaczenie. Palące się znicze szklane wielkanocne, niejednokrotnie kolorowe czynią z miejsca cmentarnego, pełnego zadumy miejsce nadziei, miejsce radosne i kolorowe.

 

Gdzie możemy kupić znicze na Wielkanoc ?

 

Bogata oferta lampek wielkanocnych w naszej hurtowni zniczy zicze-bis.pl pozwoli na wybór najodpowiedniejszego znicza a tanie znicze, które oferujemy pozwolą na zakup hurtowy. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy dobrać, wyjaśnimy i prześlemy. Ze zniczami z naszej oferty Wielkanoc będzie jeszcze bardziej kolorowym świętem ponieważ ozdobią miejsce spoczynku, mogą również być zapalone w kapliczkach, kościele lub innym miejscu, w którym chcemy postawić światełko pamięci o zmarłej osobie.

 

 

-->Proszę odwiedzić naszą galerię zniczy na Wielkanoc 2016r. <--

 

Oferta zniczy na Boże Narodzenie

 

 

Wyjątkowość zniczy bożonarodzeniowych

 

Znicze na Boże Narodzenie są wyjątkowymi zniczami ponieważ nostalgiczny wygląd znicza zamienia się na kolorowy i wesoły, tak jak na te święta przystało. Znicze bożonarodzeniowe mają kształt zielonej choinki, oprószonej sztucznym śniegiem i brokatem. Śnieg na choince ułożony jest w różny sposób. Czasem tylko na gałązkach, czasem jako łańcuch. Zniczowe choinki są również białe - ze szkła białego robiące wrażenie choinki całkowicie zasypanej śniegiem. Jedne i drugie wersje choinek są zniczami ze szkła.

 

Jakie jeszcze są znicze na Boże Narodzenie

 

Okazjonalne znicze są również w kształcie mikołaja lub mikołaj jest  dodatkiem zdobniczym na zniczu. Taką ozdobą zniczy bożonarodzeniowych są również renifery, prezenty, bombki, sanie. Popularne  na zniczach na Boże Narodzenie jest również ozdoba w postaci Świętej Rodziny, szopki i gwiazdy betlejemskiej.   Ciekawie wyglądają znicze na Boże Narodzenie w kształcie kulistej bombki z kolorowymi zdobieniami. Każdy znicz na Boże Narodzenie jest ucharakteryzowany zgodnie z symboliką świąt. Posiadają wkład do zniczy, który paląc się w kolorowym szkle rozprasza światło na różnobarwne pryzmaty. W tym szczególnym, radosnym czasie chcemy nastrój świąteczny w prowadzić w każde miejsce bliskie naszemu sercu i oprócz swoich domów dekorujemy również płyty nagrobne. Często kładziemy wieńce i stroiki ze świerku, dekorujemy sztucznym śniegiem i bombkami. Niezbędny jest wówczas taki świąteczny znicz bożonarodzeniowy w kształcie choinki, bombki czy mikołaja. Taki jaki mamy duży wybór ozdób świątecznych do domu, taka również duża oferta jest zniczy na gwiazdkę. Każdy bez problemu znajdzie coś według własnego gustu. Znicze są i wesołe, zabawne ale i też bardziej poważne. Dzieci zapewne chętniej będą zapalać znicze  z mikołajem, reniferami i prezentami a dorośli z wizerunkiem narodzonego Jezuska czy gwiazdą betlejemską. Jakakolwiek lampka zapłonie w ten wyjątkowy, radosny czas Bożego Narodzenia będzie światełkiem pamięci, które powinno zapłonąć na każdym grobie. Boże Narodzenie to czas radości ale i pamięci o kochających bliskich, o drugim człowieku oraz o tych co odeszli. Strojąc nasze domostwa stroimy groby na cmentarzu by wszędzie wprowadzić nastrój świąteczny. Nostalgiczny, smutny grób na chwilę zamienia się i pod pokrywą śnieżną z kolorowym zniczem bożonarodzeniowym w weselsze, barwniejsze miejsce wiecznego spoczynku.

 

Hurtownia zniczy proponuje

 

Przed świętami Bożego Narodzenia zapraszamy do zapoznania się z dużą ofertą zniczy bożonarodzeniowych w naszej hurtowi zniczy znicze-bis.pl Pomożemy się przyczynić do wprowadzenia gwiazdki na cmentarz, radosnego wyglądu pełnego magii świąt. Światełko ze znicza da nam wile nadziei, po raz kolejny pomoże uświadomić, że miejsce spoczynku nie musi być miejscem tylko smutku. Kolorowe, świąteczne znicze bożonarodzeniowe możemy zapalić również w kapliczkach przydrożnych, przydomowych, przy krzyżach a także w oknie. Każda lampka w kształcie choinki, bombki czy mikołaja jest tą lampką, która rozjaśnia nawet smutne, nostalgiczne miejsca.

 

--> Proszę odwiedzić naszą galerię zniczy na Boże Narodzenie <--

 

 

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl