Zajmujemy się sprzadażą hurtową jak i detaliczną

Znicze BIS

Hurtownia zniczy znicze-bis.pl przygotowane ma dwie oferty. Dla klientów detalicznych i klientów hurtowych


Hurtownia zniczy dla klientów hurtowych


Jako hurtowania specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej. W swym asortymencie posiadamy znicze szklane, znicze gipsowe, znicze ceramiczne różnego kształtu, kolorach i wzorach. Jesteśmy przygotowani na odbiór dużej ilości towaru, zwłaszcza przy okazji świąt czy to Wszystkich Świętych, Bożego Narodzenia czy Wielkiejnocy. Hurtownikom oferujemy niskie ceny i rabaty. Oczywiście wystawiamy faktury vat


Oferta dla klientów detalicznych


Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, detalicznych. Każda osoba, nie tylko firma może u nas zakupić znicze i wkłady do zniczy nawet w ilości  1 szt. Nasza oferta przyciąga wielu klientów a my robimy wszystko, żeby każdy był zadowolony.

Kupując w hurtowi zniczy znicze-bis, mają Państwo pewność, ze transakcja będzie przebiegać na najwyższym poziomie. Szanujemy klientów i jego gusta. Staramy się doradzać i wyjaśniać.

Ze swej strony przykładamy się, aby towar był na czasie, wysokiej jakości i bez błędów. Proponujemy też znicze, które są mało spotykane i jednocześnie wyjątkowe.
 


Doświadczenie i lata na rynku złotym środkiem do zadowolenia


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą firmy, hurtownie i osoby indywidualne. Zapewniamy, że każdy będzie zadowolony z przebiegu transakcji a towar będzie spełniał oczekiwania. Przyczyną zadowolenia jest zapewne nasze doświadczenie i długie lata na rynku. Przez ten czas nauczyliśmy się wiele ważnych rzeczy co ułatwia nam komunikację z klientem.
Stabilność na rynku i długoletnia działalność jest dla Państwa bezpieczeństwem transakcji. Niestety dużo firm jest niestabilnych i nie ma pewności zakończenia zakupów pomyślnie.
Współpraca z hurtownią zniczy znicze-bis jest pewna, bezpieczna i zawsze kończy się sukcesem.

Posiadamy wiele stałych odbiorców co jest najlepszym dowodem, że zakupy hurtowe i detaliczne dają 100 % zadowolenia.

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2017 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl