Nasze produkty są najwyższej jakośći

Znicze BIS

Każdy z nas lubi kupować rzeczy, które są dobre, wysokojakościowe. Wiemy, że to przekłada się na ich użytkowanie i wygląd. Gdy odchodzi nam bliska osoba pragniemy wciąż dla niej się starać, dbać o to miejsce wiecznego spoczynku na ziemi. Robiąc pomnik wybieramy kamień trwały i estetyczny. Kupując kwiaty wybieramy te najświeższe, żeby długo były ładne i zdobiły. Podobnie ma się ze zniczami i wkładami do zniczy. Chcemy, aby były ładne, nowoczesne i się długo paliły.


Dbając o groby naszych klientów oferujemy produkty najwyższej jakości


Znicze jak i wkłady do zniczy z naszej oferty są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na warunki atmosferyczne czy obicia. Szkło w zniczach szklanych jest grube, znicze gipsowe są z dobrego jakościowego gipsu. Nie posiadamy w ofercie zniczy szybko się tłukących, wkładów palących obudowę czy zniczy tracących barwę.


Wkłady  najwyższej jakości naszej produkcji


Na rynku oferowanych jest dużo różnych wkładów. Różnią się one czasem spalania. Zapalając znicz chcielibyśmy aby światełko płonęło jak najdłużej. To dadzą nam wkłady do zniczy produkowane przez nas czyli producenta i hurtownię zniczy znicze-bis. Nasze wkłady, naszej produkcji są wysokojakościowe, spalają się do samego końca, nie kopcą


Klient zadowolony tylko z najlepszego zakupu


Wiemy doskonale, że żeby klient powrócił i ponownie dokonał zakupów w hurtowni zniczy znicze-bis towar musi być naprawdę dobrej jakości. I dbając o to by każdy był zadowolony przykładamy się do kontrolowania naszego asortymentu i sprzedawania tylko tych, które możemy nazwać "najlepszymi"
Najlepsze to dla nas też najładniejsze. Nie tylko ogień i czas spalania się liczy. Bardzo ważny jest kształt i wygląd znicza. Dlatego też w naszej ofercie mamy poza tradycyjnymi zniczami, znicze ekstrawaganckie, bardzo zdobione i wyróżniające się śród innych zniczy.

Hurtowania zniczy gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych zniczy i wkładów do zniczy. Robimy wszystko, aby nasza hurtowania była najlepsza ! 

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2017 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl