NAJNOWSZE WZORY ZNICZY

Znicze BIS

Idąc wciąż za modą i trendem hurtownia zniczy znicze-bis.pl proponuje Państwu wciąż aktualne i najnowsze wzory zniczy. Tak jak wszędzie i w artykułach cmentarnych wciąż zmienia się asortyment, wciąż produkowane są nowe znicze różniące się barwą, wzorem, kształtem.


Znicze szklane wciąż w nowych wzorach


Znicze szklane zmieniają swój wystrój, są wykonywane na styl nowoczesny i ekstrawagancji. Mimo, że wciąż na grobach królują typowe znicze szklane to jednak coraz większym zainteresowaniem cieszą się znicze mocno zdobione, grawerowane o nietuzinkowym kształcie.


Nowe odlewy i kształty to nowe znicze gipsowe


Podobnie rzecz się ma w zniczach gipsowych. Kolekcja wzbogacana jest o najnowsze odlewy aniołków z różnych wielkościach, pozach i kolorach. Modne są również coraz bardziej znicze gipsowe w kształcie krzyża i oblicza świętych.


Przy okazji zbliżających się świąt nowości w śród zniczy świątecznych


Szeroki wybór w aktualnych nowościach mamy zniczy świątecznych. Adekwatnie do pory świątecznej wzbogacamy nasz asortyment o znicze na Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Powiększamy wraz z nadchodzącym świętem o znicze w kształcie choinki, mikołaja, bombki, jajka wielkanocnego czy ze zmartwychwstałym Chrystusem.


Nowe wynalazki na cmentarz czyli znicze solarne i elektryczne


W każdej dziecinie produkowane są ponadstandardowe, nowoczesne rozwiązania. Przez długie lata na groby stawiało się tylko znicze z zapalanym ogniem. Dziś powoli ten tradycyjny lampion wypierany jest prze znicze elektryczne i solarne, które zamiast knota i ognia mają baterie lub solar. Kształty i wzory tych zniczy również co sezon są nowe i oczywiście dostępne w naszej ofercie.


Wkłady do zniczy też są ulepszane  


Zdecydowana większość zniczy posiada wymienny wkład.Producenci prześcigają się ich ulepszaniu i zwiększaniu czasu spalania. Najlepsze i najnowsze wkłady do zniczy dostępne są w naszej ofercie, która wciąż jest uaktualniana o nowinki rynkowe.

Staramy się aby nasza oferta biegała wraz z czasem i modą.

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2017 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl