Hurtownia zniczy i wkładów BIS

Znicze BIS

Hurtownia zniczy i wkładów znicze-bis.pl działa na polskim rynku nieustannie od kilku lat.

 

Nasza działalność


Zajmujemy się sprzedażą zniczy szklanych, ceramicznych, gipsowych, solarnych i elektrycznych.  Staramy się mieć w swej ofercie szeroki wybór, nowoczesne wzory i przystępne ceny. Jako hurtownia zachęcamy odbiorców do współpracy z nami licznymi i atrakcyjnymi upustami i rabatami. Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, dla których też mamy przygotowane liczne atrakcyjne propozycje.


Jesteśmy również producentem wkładów do zniczy.

 

Nasze wyroby cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Sprawia to długi czas spalanie się wkładów do samego końca oraz przystępną cena.

Nasze doświadczenie, które zdobyliśmy wykorzystujemy przy współpracy i wiemy, że zadowolony klient zawsze powraca. Toteż, współpraca z nami jest na bardzo wysokim poziomie, sprzedawane przez nas towary są bardzo wysokiej jakości.
Wzbogacamy nieustannie naszą ofertę o nowości rynkowe, nowe wzory zniczy szklanych, nowe odlewy zniczy ceramicznych. Przy okazji świąt nasze półki uzupełniamy o znicze bożonarodzeniowe czy znicze wielkanocne. Robimy wszystko, aby w okresie intensywnego zapotrzebowania na znicze ich nie zabrakło.

Jako hurtownia zniczy i producent wkładów do zniczy wiemy, że czas dostawy jest często kluczowym elementem. Często w gorączce przedświątecznej zaczyna brakować towaru na półkach. Wówczas robimy wszystko, aby taką sytuacje uratować i w jak najszybszym czasie organizujemy wydanie towaru i dostawę.


Nasz asortyment stale rośnie i zmienia się wraz z modę, trendami i nowościami. Jednakże zawsze są dostępne


- znicze szklane duże i małe,
- znicze ceramiczne
- znicze gipsowe
- znicze solarne
- znicze elektryczne
Jak również posiadamy wkłady do zniczy pasujące do powyższych o różnych wysokościach i grubościach. Oprócz wielkości nasze wkłady do zniczy są :
- woskowe
- parafinowe
- olejowe

Serdecznie zachęcamy do zakupu w naszej hurtowni zniczy. Stałym klientom i odbiorcą gwarantujemy dobre ceny i rabaty.

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2017 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl