Podstrona Firma

 

Firma "BIS"

Hurtownia Zniczy i Wkładów

 

Nasza hurtownia zniczy funkcjonuje na rynku już od kilkunastu lat. Zajmujemy się profesjonalnie hurtową i detaliczną sprzedażą zniczy i wkładów do zniczy. Posiadamy długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Staramy się pomagać przy wyborze odpowiedniego towaru do dalszej odsprzedaży jak również pomagamy podjąć decyzję osobom indywidualnym. Nasza oferta jest bogata, staramy się mieć znicze najczęściej kupowane przez klientów, zwiększamy wybór o znicze wchodzące na rynek, popularne w zależności od okazji, na którą znicze kupujemy.

 

Hurtownia zniczy oferuje

 

Oferujemy szeroki wybór zniczy szklanych na wkład i zalewanych.
Znicze szklane są to te znicze, które obudowę mają szklaną a w środku wkład, który zapalamy. Szkło może być bezbarwne lub kolorowe, mieć charakter szła tłuczonego lub mrożonego. Są znicze ze szkła duże i małe. Posiadają plastikową czapeczkę i podstawę.
Znicze zalewane są odkryte z knotami wystającymi z zalewy. Nie posiadają wkładu wymiennego natomiast są niezwykle urokliwe przez palący się, odkryty ogień.
Znicze elektryczne i solarne to kolejna, już bardziej nowoczesna propozycja. Nie posiadają płonącego ognia ale diodę elektryczną na baterię lub solarną wykorzystującą światło słoneczne. Oba te rodzaje zniczy dostępne są w różnych kształtach i rodzajach jak również w bogatej gamie kolorystycznej.

 

Wkłady do zniczy różnego rodzaju

 

Hurtownia zniczy znicze-bis.pl w sprzedaży posiada także szeroki wybór wkładów do zniczy parafinowych, woskowych, olejowych i elektrycznych. Każdy z nich powoduje, że zakupiony znicz nie trzeba po wypaleniu się wyrzucać a wymieć tylko wkład. Jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczna forma dbania o nieustannie palące się światełko na grobie. Wkłady do zniczy są tanie w porównaniu ze zniczem.
Rodzaje wypełnienia wkładu różną się ceną i czasem spalania

 

Dbamy o naszych klientów

 

Dzięki nowemu wzornictwu ciągle udoskonalamy produkty nie zapominając przy tym o przystępnej cenie dla naszych klientów. Staramy się powiększać ofertę hurtowni zniczy znicze-bis.pl o znicze wchodzące na rynek, z nowym wyglądem, kształtem tak aby wybór był ogromny i każdy zalazł znicz według własnego gustu oraz potrzeby. W szczególności staramy się zaopatrywać w znicze okazjonalne, na Boże Narodzenie czy Wielkanoc.


Szczególną uwagę zwracamy również na szybkość dostaw. Często znicze kupujemy na ostatnią chwilę i liczymy na ekspresową dostawę. Staramy się, aby takowa była i znicze dotarły na czas. Dbamy również o to by każde zamówienie było starannie zapakowane i doszło do klienta bez uszkodzeń, zwłaszcza jeżeli wysyłane są znicze szklane.
Dzięki kreatywności naszej kadry staramy się sprostać wymaganiom naszego rynku zaskakując różnorodnością produktów i szerokim wyborem tak, aby każdy klient nawet z najbardziej wyrafinowanym gustem lub wyjątkową potrzebą znalazł w naszej hurtowni zniczy znicz taki jaki poszukuje.

 

Nasza oferta adresowana jest do odbiorców hurtowych oraz detalicznych.

 

 

 

Hurtownia i dystrybutor znicze-bis.pl

Poznań +48 512 285 054 ul.Droga Dębińska 12 Zobacz więcej Gdańsk +48 606 404 596 ul. Rzęsna 3

+48 516 787 978 ul.WODNIKA 50 BOX 80 Zobacz więcej
ŻYRARDÓW +48 501-416-335 ul.Chroboty 13A Zobacz więcej
ZNICZE-BIS.PL © 2019 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Znicze BIS AVANO E-mail: biuro.bis@wp.pl